Sosyoloji ve Eğitim Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi


Devlet Okulu Öğretmenlerine Çağrı: Sertifika Programı

Değerli öğretmenler,

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji ve Eğitim Çalışmaları Merkezi (SEÇBİR) ve Eğitim Reformu Girişimi (ERG), eleştirel düşünme yaklaşımının yaygınlaşması ve toplumsal sorunların eğitim ortamına taşınması için öğretmenlerle birlikte çalışmak ve üretmek amacıyla “Öğretmenin Atölyesi: Toplumsal Sorunları Eğitim Ortamında Tartışmak” Sertifika Programını açıyor.

Açık Toplum Vakfı, İsveç Konsolosluğu, basket adidas zx flux Hollanda Kraliyeti Matra Programı, Fjallraven Mochilas Baratas Friedrich-Ebert-Stiftung Derneği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi desteğiyle ikincisini gerçekleştireceğimiz programımıza katılım ücretsiz olacaktır.

15-16 Şubat Cumartesi ve Pazar günlerinde başlayacak ve sonrasında 13 hafta boyunca Cumartesi günleri devam edecek 15 günlük program, 09:00-13:45 saatleri arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi santralİstanbul Kampüsü’nde gerçekleştiriliyor.

Katılımcılardan 15 günlük programın en az %80’ine (12 gününe) devam etmesi beklenmektedir. adidas Programı tamamlayan katılımcılara katılım belgesinin yanı sıra merkezimizin çalışmalarında yer alma ve eğitici havuzuna dahil olma imkanı sağlanacaktır.

Üniversite ortamında akademisyenlerle program katılımcılarının karşılıklı etkileşimini ve farklı deneyimlere sahip öğretmenlerin birbirinden öğrenmesini desteklemeyi amaçladığımız programımızın kontenjanı 25 katılımcıyla sınırlıdır.
25 katılımcının 12’si özel okullar ve azınlık okullarıyla yapılan kurumsal işbirlikleri sonucunda belirlenmektedir. adidas superstar soldes Bu nedenle, bu çağrı yalnızca devlet okullarındaki öğretmenlere yapılmaktadır.

Programa başvurmak için, new balance soldes ekteki başvuru formunu doldurarak melisa.soran@bilgi.edu.tr adresine 14/01/2014 tarihine kadar göndermenizi rica ediyoruz.

Başvurular, program ekibince aşağıdaki ölçütler dikkate alınarak değerlendirilecek ve değerlendirme sonuçları 20/01/2014 tarihine kadar tarafınıza bildirilecektir.
* Toplumsal cinsiyet dengesini gözetmek
* Farklı kurum,

Comments are closed.

Ulaşım

Ulaşım için haritaya bakabilir veya Kabataş Vapur İskelesi önünden düzenli olarak kalkan ücretsiz shuttle servislerimizden yararlanabilirsiniz.

Shuttle Servis Bilgileri